Вакансії

iOS Developer з мовою Objective C

Шукаємо middle-to-senior розробника iOS що приєднається до нашої команди у Харкові, Україна.

iOS Розробник with Swift
Доведений досвід 2+ років. Гарне розуміння ООП, вирішення проблем. Swift 4/5, Alamofire, SwiftyJSON, PromiseKit, Карти Google, Google FireBase. Інтеграція WatchKit, ARKit, Unity Vuforia - це плюс. Досвід роботи з Figma, Sketch.
Android Developer (Kotlin, Java)
Шукаємо Middle Android розробника, щоб приєднатися до нашої команди у Харкові. 2+ років досвіду розробки мобільних додатків за допомогою Kotlin / Java, Android SDK, GPS та Google Maps, REST, безпеки, ORM, Material Design та адаптивного інтерфейсу користувача. Сильні алгоритмічні навички. Досвід роботи із різноманітними тіпами media буде плюсом.
Jr. Flutter Developer / Flutter Trainee

Компанія планує посилити Flutter команду, у зв'язку з чим планується набір Jr.Flutter/Flutter Trainee розрібників, для розпочатку курсу у найближчі декілька місяців. 

Розробник Flutter
Шукаємо на повну ставку Flutter-розробника. Досвід комерційной розробки під Flutter/Dart від 1 року, BLOC/Redux, попередій досвід роботи с будь-якою платформою на нативній мові від 1 року, досвід публікації додатків у стор, тестування та CI/CD. Intermediate+ English обов'язково.
Get in touch

Зв'язатися з нами

Frankfurt am Main, Germany (Sales)

60354

Eckenheimer Schulstraße, 20

+38 (098) 630-49-85

info@a5.ua

Харків, Україна

61023

вул. Трінклера, 9

+38 (050) 908-31-07

info@a5.ua

Burgas, Bulgaria (Development)

8008

бул. „Транспортна“ 15, Northern Industrial Zone

+359 877 350129

info@a5.ua