Чому вигідно працювати з A5?

Ми надаємо повний спектр послуг з розробки програмних рішень: допомагаємо нашим клієнтам визначити, як вони можуть вдосконалити свій бізнес за доромогою digital технологій, розробляємо рішення и будуємо карту розвитку, що показує, як це рішення буде працювати.

Додатків Опубліковано
50
Історій успіху
100
Задоволених клієнтів
20

Знайомтесь: наша команда

Команда розробників Android
Команда розробників Android

Ми пишаємося нашою найбільшою командою, нашими Android-розробниками. Досвідчені з Java та Kotlin, наслідують практики Google Material Design, використовують RxJava, dependency injection, знайомі з налаштуванням CI/CD, вивчають нові фічі та підходи щодня.

Дуже добре знають позиціонування у приміщеннях та інші галузі та стандарти IoT. Захопливо застосовують нове та придіяють увагу деталям. Ми завжди чекаємо на нових талановитих членів нашої Android-команди, якщо Ви хочете стати її частиною - надішліть Ваше резюме на info[at]a5.ua або зв' яжтіться з нами у будь-який інший спосіб.

Backend Команда
Backend Розробник

Наша команда Backend створює рішення за допомогою Java, NodeJS (JS/TS) і Solidity.

Ми можемо створити бекенд-рішення практично для будь-якої системи, багато попередніх проектів було зроблено з Java Enterprise, Play! тощо. Останнім часом ми створюємо здебільшого за допомогою NodeJS різні рішення на основі мікросервісів у сфері NFT та Cryptocurrency Marketplaces, dApps тощо. Основною мовою смарт-контрактів є Solidity.

Команда розробників iOS
Команда розробників iOS

iOS розробники - наша найбільш інноваційна команда. Вони п'ють каву літрами уночі, дивлючись презентації Apple і вже наступного дня випробовують новітні фічі. Вони вправні із Swift та Objective C, мають досвід із кожним KIT-ом ви можете уявити, WatchOS - так! AppleTV - звичайно, Siri - авжеж!

Якщо Ви бажаєте отримувати задоволення кожного дня та сперечатися з Android розробниками біля кулера? Долучайтися до наших iOS розробників, ми радо зустрінемо "голодних та пустотливих"! Надсилайте ваше резюме на info [at] a5.ua або зв'яжіться з нами використовуючи форму на сайті.

Команда розробників на Flutter
Команда розробників на Flutter

Наша наймолодша команда - Flutter Mobile розробники, Ризикові та впевнені у собі люди, що не бояться брати на себе відповідальність та присвятити себе новітній технології. Доводити роботу до кінця незважаючи ні на що та за будьяку ціну - ось їх девіз. Ми можемо робити нетривіальні речі накшталт розпознавання тексту, перекладу, машинного навячання, додавання до проекту нативних бібліотек, AR та багато іншого. Ми доведемо Вам що Flutter годиться більше не тільки для іграшкових проектів типу букінгу байків та т.і. Тепер це повністю довершена технологія, що швидко розвивається на має дуже здорове оточення. Flutter з нами щонацменше на декілька наступних десятеріч, він замінить собою ReactNative, Cordova та інщі тупікові гілки еволюції.

Якщо Ви досвідчений Flutter-розробник у пошуках нових можливостей або маєту пристойний досвід з нативною технологїєю та бажаєте спробувати нову технологію - майте нас на увазі. Надсилайте Ваше резюме на info [at] a5.ua або зв'яжіться з нами через форму на сайті.

Стати частиною
нашої команди

Деякі із наших співробітників - аспіранти, з самого початку компанія була створена саме для того, щоб надати талановитій молоді можливість поєднувати наукову діяльньсть з розробкой програмного зобеспечення. Тож ми готові обміняти гнучкий робочій графік на розумні рішення сяючого розуму.

Презентація

Наша основна пристрасть - це розробка піксельних досконалих, досконало перевірених мобільних додатків для основних платформ з рідною мовою та кросплатформними рамками. Більше 100 історій успіху, великих і малих, але однаково важливих для нас і однаково цінуваних, але наших шанованих клієнтів. Ми застосовуємо передові технології та підходи для надання великого досвіду для наших клієнтів.

Get in touch

Зв'язатися з нами

Frankfurt am Main, Germany (Sales)

60354

Eckenheimer Schulstraße, 20

+38 (098) 630-49-85

info@a5.ua

Харків, Україна

61023

вул. Трінклера, 9

+38 (050) 908-31-07

info@a5.ua

Burgas, Bulgaria (Development)

8008

бул. „Транспортна“ 15, Northern Industrial Zone

+359 877 350129

info@a5.ua