Що ми зробили?

Ми розробили графічний дизайн, включаючи логотип і стиль для мобільного додатку, backend-додатку і web-додатку з Java Play! Фреймворк, Bootstrap і jQuery, два рідних мобільних клієнта: iOS з Swift і Android з Kotlin.

Technologies
Kotlin
Swift
Java

Результат

Гольф-кафе являє собою систему веб-додатку (розміщеного на http://golfcafe.eu) і два мобільних клієнтів (Android написаний з Kotlin і iOS написаний з Swift), розроблений А5 Mobile development (a5.ua) і в даний час ми шукаємо дизайн клієнтів і деякі Відгуки користувачів. Ми також хотіли б провести деякі маркетингові дослідження. Для забезпечення безпеки системи ми ввели систему ключів API і обмеження користувачів за ролями і організаціям. Користувачі веб-додатків і організації повинні бути попередньо зареєстровані нашим адміністратором, мобільні клієнти можуть зареєструватися через Мобільний клієнт або використовувати соціальні мережі (Google, Facebook) для входу в систему. Ми не збираємо і не зберігаємо ніякої інформації Користувача, але електронна пошта і логін, повне ім'я і пароль можуть бути встановлені користувачем, електронна пошта буде використовуватися тільки за механізмом "пароль забутий" і буде унікальним для системи.

Приєднуйтесь до сторінки проекту на FaceBook https://www.facebook.com/Golf-Cafe-by-A5-Mobile-Development-2348268338781938/?modal=admin_todo_tour

Подобається наша робота?
Обговоримо Ваш проект?

Якщо ви плануєте створювати нестандартну систему програмного забезпечення, будь ласка, розгляньте нас як постачальника. Ми традиційно добре розбираємося зі складними рішеннями, проектуємо і впроваджуємо, удосконалюємо існуючі системи з кращими математичними і програмними підходами, дивлячись на вашу проблему під новим кутом.

Ми добре розбираємося в різних типах IoT-систем, в позиціонуванні і пошуку шляхів в будинках, в системах з мобільними клієнтами і веб-додатками, що використовують геолокацію і захист призначених для користувача даних. А також з рішеннями для сектора нерухомості, збору та оновлення даних списків по протоколу REST. POS-системи, рішення по управлінню ресторанами з мобільними клієнтами також є нашою сферою діяльності.

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, навіть якщо у вас ще немає проекту, але ви хочете поговорити про технології - ми завжди відкриті!

Вам можуть також сподобатися ці проекти

Mobile development
Ukrainian Pod

Ми з гордістю представляємо додаток для всіх, хто вивчає українську мову як іноземну! І скажемо вам наше українське "Дякую" - дякуємо!

Mobile development
Rito

Система, яка допомагає вашому професійному зростанню: допомагає клієнтам давати, а працівникам збирати миттєві і чесні відгуки про пропоновані послуги.

 

Якщо ви робочий:: 

Mobile development
Dare You mobile image
Dare You
Party-гра, щоб робити виклики і відповідати на них. Додайте гравців і ігри, групуйте їх в команди і грайте недбало з однією і тією ж стороною з приголомшливою функцією "продовжити" гру.
Mobile development
Binfinity Signup
Snaprove™ використовує найновіші технології задля комфортної перевірки та підтвердження особистості користувачів банку Binfinity
Mobile development
Іспанські загадки Pro
У цьому величезному наборі з більш ніж 1500 загадок, логічних головоломок, кросвордів і каверзних питань кожен зможе знайти щось, щоб провести час з користю і задоволенням.
Get in touch

Зв'язатися з нами

Frankfurt am Main, Germany (Sales)

60354

Eckenheimer Schulstraße, 20

+38 (098) 630-49-85

info@a5.ua

Харків, Україна

61023

вул. Трінклера, 9

+38 (050) 908-31-07

info@a5.ua

Burgas, Bulgaria (Development)

8008

бул. „Транспортна“ 15, Northern Industrial Zone

+359 877 350129

info@a5.ua