Розробка B2B та B2C Мобільних Додатків

Розробка B2B та B2C Мобільних Додатків

Наша наснага з 2012 року це розробка B2B та B2C мобільних додатків для iOS та Android, використовуючі нативні технології. Останнім часом ми також пропонуємо послуги з кросс-платформінного программування з використанням фреймворку Flutter та мови прогамування Dart.

Повний цикл Project Outsource послуг

Наші клієнти довіряють нам весь процес реалізації проекту: починаючи із вимог та предметної області, через проектування системи та рішення, до впровадження, тестування та апробації на ринку. 

Java Enterprise Development Outsource/Outstaff

Java Enterprise Розробка Outsource/Outstaff

Наші Java-експерти домоможуть Вам посилити Enterprise команду, вирішити нестандартні проблеми, надати зворотний зв'язок щодо проектних рішень і т.д. Spring - не завжди найкраща відповідь!

Машинне навчання та IoT

Ми надаємо послуги з розробки рішень у IoT, а також вимагаємо застосування підходів машинного навчання. Розробляєемо проекти з виявленням і розпізнаванням зображень і тексту, різні види використання датчиків, прогнозування поведінки системи і т. д.

IT консалтінг

З 2012 року ми оволоділи чітким розумінням виявлення та вирішення способів автоматизації, управління, безпеки, документообігу та інших видів проблем, з якими стикається бізнес і які IT може вирішити. Покладіться на досвід наших фахівців і на їх яскраві уми. 

NodeJS

Ми надаємо послуги бекенд-розробки за допомогою NodeJS за допомогою JS/TS для Express, Nest, Molecuter, React, Next.

Переглянути наші найсвіжіші проекти

Mobile development
Ukrainian Pod

Ми з гордістю представляємо додаток для всіх, хто вивчає українську мову як іноземну! І скажемо вам наше українське "Дякую" - дякуємо!

Mobile development
Rito

Система, яка допомагає вашому професійному зростанню: допомагає клієнтам давати, а працівникам збирати миттєві і чесні відгуки про пропоновані послуги.

 

Якщо ви робочий:: 

Mobile development
Dare You mobile image
Dare You
Party-гра, щоб робити виклики і відповідати на них. Додайте гравців і ігри, групуйте їх в команди і грайте недбало з однією і тією ж стороною з приголомшливою функцією "продовжити" гру.
Mobile development
Binfinity Signup
Snaprove™ використовує найновіші технології задля комфортної перевірки та підтвердження особистості користувачів банку Binfinity
Mobile development
Іспанські загадки Pro
У цьому величезному наборі з більш ніж 1500 загадок, логічних головоломок, кросвордів і каверзних питань кожен зможе знайти щось, щоб провести час з користю і задоволенням.
Get in touch

Зв'язатися з нами

Frankfurt am Main, Germany (Sales)

60354

Eckenheimer Schulstraße, 20

+38 (098) 630-49-85

info@a5.ua

Харків, Україна

61023

вул. Трінклера, 9

+38 (050) 908-31-07

info@a5.ua

Burgas, Bulgaria (Development)

8008

бул. „Транспортна“ 15, Northern Industrial Zone

+359 877 350129

info@a5.ua